Sulčių spaudimas

Permatomos pakuotės:

3L – 2,2€

5L – 2,60€

Sidabrinės pakuotės:

3L – 2,3€

5L – 2,80€

Dežutė:

1€

Pastatomos pakuotės (spalvotos):

3L – 2,70€

5L – 3,30€

5 Litrų sulčių maišelio kaina nuo €2,60

Spaudžiame sultis modernia sertifikuota įranga iš Jūsų obuolių (ar kitų vaisių). Sulčių spaudimo technologija:

 • Jūsų obuolių plovimas;
 • Smulkinimas;
 • Pasterizavimas – sultys kaitinamos iki 78C temperatūros;
 • Sulčių tara – 5 litrų talpos maišelis su integruotu kraneliu.

Ką būtina žinoti prieš atvežant vaisius į spaudyklą:

•Atvežkite obuolius sudėjus į maišus ar dėžutes kurias galėsite iškelti iš automobilio.

 • atsiskaitymas vyksta grynaisiais
 • atsiimsite sultis iškarto, palaukus 10-15min nuo atidavimo laiko.
 • sandėliuodami maišelius su sultimis, pasirūpinkite, kad jų nepasiektų graužikai, venkite tiesioginio kontakto su smėliu, akmenukais ir kitais aštriais daiktais.
 • pildami sultis iš maišelių, laikykite juos pavertę į apačią kranelio link, kad į pakuotę nepatektų oro, kitaip sultys pradės greitai rūgti.
 • sulčių galiojimo laikas priklausomai nuo obuolių ir kitų priemaišų 2mėn – 2metai.

Žaliavos paruošimas:

 • nuskintus obuolius sudėkite į tinklinius maišus arba orui pralaidžias dėžes, kad nepūtų
 • morkas būtina nuplauti, neskuskite.
 • Visus vaisius ir daržoves spaudžiame maišydami su obuoliais santykiu 3/10, slyvų ir burokėlių NEspaudžiame!
 • moliūgus supjaustyti namuose didelio obuolio dydžio gabalais. Žievės lupti nereikia, sėklas taip pat galite palikti
 • jeigu reikės, obuolius nuplausime, netinkamus spaudimui išrinksime
 • jeigu nutarėte tik išsispausti sulčių, bet jų spaudykloje nekaitinti, pasirūpinkite tara. Iš 1 vidutinio dydžio (30 kg) obuolių maišo pribėga apie 20 l sulčių ( priklauso nuo obuolių rūšies ir prinokimo laipsnio)

Sulčių spaudimas Vilniuje: patogumas, sveikatingumas ir įpročiai

Pastaruoju metu vis labiau plinta sveiko gyvenimo būdo propagavimas bei skatinimas ir tai yra iš ties pagirtina, kadangi per šį trumpą laikotarpį, mirčių bei kitų ligų, susijusių su nesveiko gyvenimo būdu, skaičius drastiškai sumažėjo visame pasaulyje. Vis tik, dauguma nesveikos gyvensenos problemų vis dar išlieka opi socialinė dilema, tačiau laikui bėgant, tikėtina, kad visa tai pakryps į gerąją pusę. Vienas dažniausiai sutinkamų nuodų, kuriuos galima pamatyti visuose parduotuvių vitrinose yra įvairūs vaisvandeniai. Niekam ne paslaptis, kad juose esančios įvairios medžiagos, pavyzdžiui saldikliai, rūgštingumą reguliuojančios medžiagos ir kiti preparatai skatina nutukimą bei kitas sveikatos problemas. Dar blogiau yra tai, kad valstybės nesiima jokių rimtų veiksmų, siekiant tai pažaboti, todėl su šia problema galima kovoti tik skatinant žmonių sąmoningumą ir pateikiant sveikas alternatyvas, kurios taptų sveiku pakaitalu visiems, kuriems norisi gerti skaniai. Ieškant alternatyvų, greičiausiai, nieko neįmanoma rasti geriau, nei šviežių sulčių spaudimas, kuriuose nerasite jokių cheminių preparatų, tik natūralias vaisiuose bei daržovėse prisisunkusias sultys.

Sulčių spaudimas ne tik skatina sveikesnį gyvenimo būdą, nežalojant savojo organizmo, tačiau daugelyje atvejų, gali net tapti puikiu vaistu, padedančiu kovoti su įvairiausiomis ligomis bei kitomis problemomis. Taip pat, tai galima laikyti puikia prevencijos priemone, siekiant sumažinti kai kurių ligų atsiradimo riziką, tarp kurių galima įrašyti net tokias mirtinas ligas, kaip kraujo krešuliai, vėžys, diabetas ar kitos.

Kalbant mūsų šalies mastu, tenka pripažinti, kad dažnas gyventojas vienu ar kitu būdu gali naudotis savais ištekliais. Dažno seneliai, tetos, dėdės ar net patys turi sodą, tam tikrą kooperatyvą ar kitokį plotą, kuriame auga natūralūs vaisiai bei daržovės. Netgi Vilniuje, labiausiai urbanizuotame Lietuvos mieste, dažnas gali pasigirti, kad turi priėjimą prie natūralių vaisių ar daržovių. Taigi, nereikia toli ieškoti, norint atrasti sveiką gyvenimo būdą. Sulčių spaudimas Vilniuje tampa vis populiaresne paslauga, tarp daugelio miesto gyventojų, kurie stengiasi gyventi sveikai. Didėjant šio gyvenimo būdo propagavimo mastams, didėja ir sulčiaspaudžių paklausa, tačiau daugelis miestiečių neturi laiko ar kitų galimybių patys spausti sultys namuose, todėl renkasi įmones, kurios teikia šias paslaugas. Tai ne tik kur kas patogiau, tačiau ir pigiau ir būtent todėl sulčių spaudykla Vilniuje tampa vis populiaresniu įrankiu kiekvieno vilniečio rankose. Būtent tai labiausiai ir skatina vilniečių sveikatingumą ir suteikia galimybę pasigirti, kad būtent ši sostinė yra viena sveikiausių, lyginant su kitomis pasaulio valstybėmis.

Vis tik, sveikatingumo skatinimas dar yra tik pradedančiojo fazėje ir turi nueiti ilgą kelią, kadangi nesveiko gyvenimo būdo pasekmės vis dar kelia daug skaudulių visame pasaulyje. Tačiau svarbiausia yra stengtis bei net menkiausias žingsnelis palaipsniui gali tapti didžiuliu žygdarbiu. Mūsų valstybė nors ir maža, tačiau turi puikias galimybes skatinti sveikatingumą, tad tuo ir naudokimės. Sulčių spaudimas yra itin paprastas kelias, tačiau ir didžiulis darbas, skatinant sveikatingumą Lietuvoje. Tai ne tik sumažina daugelio ligų riziką, tačiau ir padeda daugelį jų išgydyti.

Susisiekime!